Drukarnia Kraków

Drukarnia Kraków
Zainteresowany drukiem w Krakowie? Przygotuję dla Ciebie ekspresową wycenę Poproś o wycenę
Wojciech Kozak - Sales manager
Wojciech Kozak Sales manager kontakt@druks.pl +48 666 395 394

Drukarnia Kraków - profesjonalne wydruki

Materiały drukowane to niezawodny element niejednej kampanii reklamowej, dzięki którym buduje się pozytywny wizerunek firmy oraz dociera do pożądanego grona odbiorców. Wśród najchętniej wybieranych zabiegów promocyjnych wymienić można dystrybucję ulotek reklamowych, drukowanie banerów oraz druk naklejek. To właśnie drukarnia jest tym miejscem, które odpowiada za fachową pomoc oraz produkcję profesjonalnych materiałów promocyjnych.

Kraków - druk materiałów reklamowych

Drukarnia Druks w Krakowie posiada bogatą ofertę poligraficzną skierowaną zarówno do firm, jak i klientów prywatnych. Klienci zrealizują tu zamówienia obejmujące wydruk wszystkich najbardziej popularnych form, takich jak drukowanie wizytówek, ulotek, broszur, katalogów, teczek, notesów, książek, opakowań, plakatów, banerów czy roll-upów, a także mniej standardowych materiałów.

Oferta krakowskiej drukarni obejmuje również przygotowywanie reklam wielkoformatowych, w tym billboardów, siatek mesh oraz nadruków na folii samoprzylepnej.

Personalizowane nadruki

Gadżety reklamowe to kolejna grupa niezawodnych elementów profesjonalnej strategii marketingowej. Drukarnia Druks w Krakowie wychodzi naprzeciw rosnącym potrzebom klientów i oferuje nadruk sublimacyjny na przeróżnych artykułach, w tym tekstyliach. Klient zrealizuje własny nadruk na koszulkach oraz zakupi bluzy z nadrukiem, tworząc w ten sposób odzież firmową lub upominki reklamowe.

Projektowanie i personalizowane drukowanie - Kraków oraz online

Drukarnia Druks.pl zapewnia kompleksowość usług, co oznacza, że na życzenie klienta jego koncepcja promocyjna zrealizowana zostanie na każdym etapie, włączając w to również proces projektowania graficznego. Profesjonalny grafik przygotuje projekt indywidualnego nadruku ściśle według wytycznych klienta, korzystając ze swojego doświadczenia w przygotowywaniu skutecznych w przekazie materiałów promocyjnych. Realizacja, w tym wydruk, odbywają się w Krakowie, ale istnieje możliwość składania wygodnych zamówień online z bezpośrednią dostawą na terenie całej Polski.

Polecane Produkty
Najnowsze wpisy na blogu