Oklejanie Szyb

Oklejanie szyb to rozwiązanie cenione za swoją funkcjonalność. Umożliwia wykorzystania dużej powierzchni na stworzenie widocznej reklamy co pozwala na wyróżnienie marki na tle konkurencji.

Oklejanie Szyb
Zainteresowany oklejaniem szyb? Przygotuję dla Ciebie ekspresową wycenę Poproś o wycenę
Wojciech Kozak - Sales manager
Wojciech Kozak Sales manager kontakt@druks.pl +48 666 395 394

Oklejanie szyb - profesjonalna i estetyczna reklama

Materiały promocyjne w formie folii samoprzylepnej niezwykle szybko podbiły rynek branży reklamowej. Oklejanie folią stało się jednym z najchętniej stosowanych rozwiązań na promocję własnej marki oraz dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Wśród często wykonywanych zabiegów wyróżnić można oklejanie szyb oraz witryn, a także oklejanie samochodów.

Oklejanie witryn sklepowych - funkcjonalność i estetyka

Przy użyciu foliowych nadruków reklamowych można uzyskać niezwykle ciekawe i kreatywne efekty wizualne, które przyciągną wzrok i pozostaną w pamięci potencjalnych klientów. Oklejanie szyb to rozwiązanie wysoce cenione za swoją funkcjonalność: możliwość wykorzystania dużej powierzchni na stworzenie widocznej reklamy oraz sposób na wyróżnienie marki na tle konkurencji, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych.

Jaki rodzaj folii wybrać do oklejania witryn?

Dzięki możliwości zastosowania różnych rodzajów folii uzyskać można odmienne efekty. Jej wybór uzależniony jest zatem od szczegółów projektu graficznego i sposobu jego prezentacji.

Podstawowym materiałem wykorzystywanym do oklejania witryn pełnym zadrukiem jest folia monomeryczna. Klienci równie często wybierają także folię One Way Vision (OWV), czyli materiał z perforacjami, który posiada zdolność przepuszczania światła i sprawdza się najlepiej przy dużych powierzchniach. Ponadto można również uzyskać inne ciekawe efekty, stosując folie mleczne, odblaskowe oraz witrażowe.

Sposób na skuteczną reklamę

Drukarnie wielkoformatowe oferują wydruk personalizowanej folii do oklejania okien i szyb, które za pomocą kreatywnego zaaranżowania szklanych powierzchni, mogą stanowić podstawę profesjonalnej reklamy. Oklejanie szyb to doskonały sposób na przejrzystą prezentację pełnokolorowej grafiki i zdjęcia, firmowego logo, chwytliwego hasła reklamowego, danych kontaktowych i wszelkich innych informacji.

Zamówienia online z dostawą pod drzwi

W drukarni Druks dokonasz zamówienia w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Realizacja zamówienia nastąpi w najkrótszym możliwym czasie i zostanie ono dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres. Folia do oklejania szyb jest łatwa do samodzielnej aplikacji.

Polecane Produkty
Najnowsze wpisy na blogu